Pasifik Fitness & Spa Club

PASİFİK FITNESS & SPA CLUB markası, 2001 yılında Tarkan DUYMAZ tarafından oluşturulmuş ve ilk şubesi ETİLER’ de açılmıştır. Kuruluşunun hemen ardından, kısa süre içinde, beş yıldızlı otellerle SPA ve Spor Merkezlerinde konsept çalışmaları yaparak, sektördeki yerini almıştır. PASİFİK markası, İstanbul’da, kiralama yöntemi ile SPA işletmesi yapan ilk isimdir. SPA ve Fitness sektöründeki ihtiyaçları tespit ederek, müşterilerinin ve iş ortaklarının beklentilerine en üst seviyede cevap verebilmek için yapılanmasını her geçen gün güçlendiren PASİFİK firması, İstanbul ve yakın çevresinde sekiz ayrı noktada faaliyetlerine devam etmekte ve İstanbul dışındaki yeni projelerle de şube sayısını arttırmaktadır.

 Pasifik Fitness
Adres:  Paşa Mahallesi İncirlidere Caddesi No:43/1 Feriköy
İl / İlçe:  Şişli / İstanbul
Telefon:  0212 548 38 33 / 0549 319 0 772
Fax:  0212 548 38 33
Mail:  info@pasifikspa.com.tr
Websitesi:  www.pasifikspa.com.tr
Verdiği Hizmetler  İsveç Masajı / Derin Doku Masajı / Spor Masajı / Shiatsu Masajı / Lenf Drenaj Masajı / Sauna / Kar Çeşmesi / Aroma Terapi Masajı / Sultan Masajı / Tai Masajı / Rekleksoloji Masajı / Manuel Terapi Masajı

 

BU MASAJ SOLUNUNA HIZLI REZARVASYON YAPÖzet
Pasifik Fitness
Makale İsmi
Pasifik Fitness
Açıklama
Kaliteli hizmet anlayışı ile yurt içinde hizmet ve kalitede lider, sektöründe bilinirliği yüksek bir işletme olmak ve yurt dışında etkinlik sağlamak.
Yazar
Yayıncı
Masaj Yerleri
Yayıncı Logo

Bir Cevap Yazın